Slovenya'ya giderseniz yaklaşık yarım saatlik bir yürüyüş sonunda göldeki manastırı tepeden gören bu noktaya çıkabilirsiniz. Biz gittiğimizde Sonbahar'ın son demleriydi. Hava yağışlı ve yaprakların çoğu dökülmüştü. Bu nedenle geziye çıktığınız zaman gideceğiniz yerin hava durumu, coğrafi özellikleri, mevsim özelliklerini, gün doğumu ve gün batımı saatlerini dikkate almanız gerekiyor. W/ #huaweimate20pro @huaweimobiletr @merveceranphoto merveceranphoto Merve Çevik

 • merveceranphoto

  @merveceranphoto

  1 week ago
 • Bled, Slovenia
 • Slovenya'ya giderseniz yaklaşık yarım saatlik bir yürüyüş sonunda göldeki manastırı tepeden gören bu noktaya çıkabilirsiniz. Biz gittiğimizde Sonbahar'ın son demleriydi. Hava yağışlı ve yaprakların çoğu dökülmüştü. Bu nedenle geziye çıktığınız zaman gideceğiniz yerin hava durumu, coğrafi özellikleri, mevsim özelliklerini, gün doğumu ve gün batımı saatlerini dikkate almanız gerekiyor. W/ #huaweimate20pro @huaweimobiletr
  Merve Çevik Slovenya'ya giderseniz yaklaşık yarım saatlik bir yürüyüş sonunda göldeki manastırı tepeden gören bu noktaya çıkabilirsiniz. Biz gittiğimizde Sonbahar'ın son demleriydi. Hava yağışlı ve yaprakların çoğu dökülmüştü. Bu nedenle geziye çıktığınız zaman gideceğiniz yerin hava durumu, coğrafi özellikleri, mevsim özelliklerini, gün doğumu ve gün batımı saatlerini dikkate almanız gerekiyor.
W/ #huaweimate20pro @huaweimobiletr

  Slovenya'ya giderseniz yaklaşık yarım saatlik bir yürüyüş sonunda göldeki manastırı tepeden gören bu noktaya çıkabilirsiniz. Biz gittiğimizde Sonbahar'ın son demleriydi. Hava yağışlı ve yaprakların çoğu dökülmüştü. Bu nedenle geziye çıktığınız zaman gideceğiniz yerin hava durumu, coğrafi özellikleri, mevsim özelliklerini, gün doğumu ve gün batımı saatlerini dikkate almanız gerekiyor.
  W/ #huaweimate20pro @huaweimobiletr

 • 7,315 79
 • Save Image Other Pictures
fotrip2019 - Fotrip2019 6 days ago

Excelente foto, envíanos por direct (DM) tu mejor foto y la subímos en nuestra cuenta @fotrip2019, tu foto_Tu viaje. Excellent photo, send us by Direct (DM) your best photo and we'll drop it on our page @fotrip2019, your Photo _ Your trip.